O naší farmě

KDO JSME

Jsme parta kamarádů a máme rádi křupavé saláty a čerstvé bylinky. Na talíři i v hrnci. Bylinky a saláty zkrátka patří do kuchyně. Na vaření i.. jenom tak. Na křupání.

​Chceme tuto naši lásku šířit dál. Mezi vás. Protože si to zasloužíte. Vědět, jak skvěle mohou saláty a bylinky chutnat, když jsou... šťastné.

​V Zdibech u Prahy jsme proto vybudovali hydroponickou farmu.

o-nasi-farme-1  IMG_6067

 

PROČ TO DĚLÁME

Cestování máme rádi, ale nevidíme smysl v tom, aby to, co jíme, muselo cestovat tisíce kilometrů z jižní Evropy nebo Afriky k nám na talíř. Zejména, pokud si to dokážeme vypěstovat celoročně přímo v Čechách. No a díky lokálnosti a podmínkám, v jakých pěstujeme, častokrát mnohem kvalitněji.

Chceme vám poskytnout zážitek z chutných bylinek a salátů, vypěstovaných s láskou a v kvalitních podmínkách. Lokálně. Bez pesticidů.

o-nasi-farme-2 o-nasi-farme-3

 

CO JE TO HYDROPONICKÁ FARMA?

Hydroponie je pěstování rostlin tak, že živiny jsou rostlinkám dodávány živným roztokem přímo k jejích kořenům. Rostliny tedy živiny nepřijímají z půdy, ale z vody obohacené o minerály a enzymy, které pro optimální růst potřebuji.

Důležitá je také přítomnost kyslíku, který ničí hnilobné procesy v roztoku. Provzdušnění roztoku pomáhá dostat ke kořenům rostlin potřebný kyslík.

V hydroponii je zásadní cirkulace vody. Co rostliny nespotřebují, nemizí nikam do půdy, ale neustále cirkuluje v hydroponickém systému. Spotřeba vody je tak až o 90% nižší.

o-nasi-farme-4 o-nasi-farme-5

 

JAK PĚSTUJEME

Pěstujeme s láskou v technologicky pokročilé hydroponické farmě v Zdibech u Prahy.

Bylinky a saláty pro vás pěstujeme:

☝️celoročně

☝️indoor

☝️pod umělým světlem

☝️v kontrolovaném klimatu

☝️bez pesticidů

☝️s minimálním množstvím spotřebované vody

☝️s láskou

 

A oni jsou proto šťastné.

 kopr-vonny-cover 1024x768 petrzelka-hladkolista-cover 1024x768

 

A proč právě bylinky z naší farmy?

 

Děkujeme.

Jirka, Martin, Honza a Matúš.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení