Jak doručujeme?

Sklízíme a doručujeme KAŽDÉ PONDĚLÍ

A proč jenom v pondělí? Jsme malá lokální (pražská) bylinkovo-salátová farma a momentálně sklízíme úrodu vždy v pondělí dopoledne. Čerstvé voňavé bylinky a saláty okamžitě v pondělí i doručujeme k vám domů! Nikde úrodu neskladujeme, putuje hned po sklizni k vám. Proto doručujeme pouze 1x týdně.

Před dokončením objednávky můžete do Poznámky napsat preferovaný čas doručení. Budeme vás kontaktovat.

 

Kam všude doručujete? A proč pouze po Praze?

Bylinky a saláty pěstujeme na naší malé farmě v Praze a celou úrodu chceme prodávat hlavně lokálně, v Praze. Chceme, aby bylinky a saláty zbytečně necestovaly a neztratily nic ze své výjimečné kvality a chuti. A také abychom šetřili naše životní prostředí. 

Pokud máte zájem o doručení do blízkého okolí Prahy, napište nám na info@nasedomacibylinky.cz, nějak se domluvíme. Jinak doručujeme pouze na adresy v Praze, na pražské PSČ.

Objednávku je také možné si osobně vyzvednout u nás ve Zdibech.

 

Kdo mi objednané bylinky a saláty doručí?

Edita. Edita je nový člen našeho týmu Urban Farmers, který stojí za Nasedomacibylinky.cz. Edita vám doručí čerstvou a voňavou zásilku osobně - můžete se ji na cokoliv zeptat.

 

Kolik budu za doručení platit?

Pokud si objednáte za více jak 299 Kč, za doručení neplatíte a Edita je v pondělí s objednávkou u vás. Jinak stojí doručení 79 Kč.

 

☝️ A nebojte se objednat si více - garantujeme, že naše bylinky a saláty vydrží čerstvé minimálně týden od doručení. Spíš víc. Za tím si stojíme!

 

Proč si někdy můžu objednat až na příští týden a ne již na teď v pondělí?

Můžeme prodat pouze tolik bylinek a salátů, kolik jsme před několika týdny zasadili. A pouze tolik, kolik víme, že budeme v pondělí sklízet. Víc toho bohužel nemáme - ale sázíme stále víc a víc!

Proto pokud máme nejbližší plánovanou sklizeň vyprodanou, je možné si doručení bylinek a salátů objednat až na další pondělí.

 

Chcete se ještě na něco zeptat?

Není problem! Stačí napsat na info@nasedomacibylinky.cz - děkujeme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení